Tuesday, April 16

So long big fella!

[gallery columns="2" type="slideshow" ids=",66,74,73,72,71,75"]

We are so sad to have to take down this HUGE and beautiful tree that for so many years threatened to kill us in our beds. But as scary as it was in bad storms (and there seem to be a lot of those these days) it was truly gorgeous and will be missed!

1 comment:

  1. Celem home stagingu jest atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, które ma pokreślić jego charakter oraz zainteresować jak największą liczbę oglądających nieruchomość i przyspieszyć sprzedaż lub wynajem za możliwie najwyższą cenę. Techniki home stagingu opierają się na marketingu. Ich zastosowanie zmienia charakter nieruchomości z "do mieszkania" na "do sprzedania". Nieruchomość przygotowana do sprzedaży (wynajmu) staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców. Badania na rynku amerykańskim wskazują skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży (przeciętnie o 40%) a także w zwiększeniu realnej wartości nieruchomości (z badań Barbary Schwarz, światowej pionierki home stagingu po jego zastosowaniu oferowana cena zakupu rośnie przeciętnie o 10%). Jednym z podstawowych założeń home stagingu jest działanie niskokosztowe.
    Zwiększamy wartość nieruchomości, sprzedaje mieszkania powyżej wartości rynkowej w krótszym czasie. Home Staging Warszawa

    Home staging jest potrzebny szczególnie w nieruchomościach, gdzie przychodzi wielu potencjalnych kupujących i żaden nie decyduje się na zakup. Oznacza to, że zachęciła ich oferta i dobra cena, jednak zniechęca sama nieruchomość.

    ReplyDelete